Informujemy, że ruszył  projekt Samorządu Studenckiego US – Akcja Ewaluacja.

Do 24 marca br., na stronie www.samorzad.usz.edu.pl/ankieta/ dostępna jest ankieta, w której poruszane są kwestie związane m.in. z kształceniem zdalnym, wsparciem studentów oraz działalnością Samorządu Studenckiego.

Dostęp do ankiety jest możliwy po zalogowaniu się na indywidualny studencki adres mailowy. Formularz nie pobiera danych, dzięki czemu ankieta jest anonimowa.

Każdy uczestnik ankiety może wziąć udział – dodatkowo – w losowaniu nagród. Są nimi: aparat Instax, bluza z logo #Szczecin oraz zestaw gadżetów uniwersyteckich. Jak wziąć udział w losowaniu? Instrukcja dostępna po wypełnieniu ankiety.

Każdy głos ma znaczenie, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety.

W razie pytań – kontakt z Samorządem Studenckim US jest poprzez pocztę mailową: kontakt@samorzad.usz.edu.pl