Miło jest nam poinformować, że również Biblioteka Międzywydziałowa włącza się w organizację Dni Otwartych Uniwersytetu Szczecińskiego, w szczególności w Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego oraz Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia.

W imieniu pracowników Biblioteki Międzywydziałowej zapraszamy  wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej ofertą.

W dniach 6-8 grudnia br., w godzinach 9:00 – 19:00 będzie można:

• zwiedzać bibliotekę samodzielnie lub z dyżurnym bibliotekarzem, który oprowadzi i krótko opowie o naszych zbiorach i usługach,
  • skorzystać z naszego bookcrossingu i zabrać do domu książkę perełkę,
  • zapisać się do Biblioteki Międzywydziałowej i już teraz zacząć korzystać z naszych zasobów.

Dodatkowo, w krótkiej prezentacji wyświetlanej w Informatorium, przedstawiona będzie  działalność biblioteki w pigułce.