Informujemy, że kolejnym gościem Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie prof. Małgorzata Kossowska, psycholog, kierownik zakładu Psychologii Społecznej oraz Center for Social Cognitive Studies w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ramach ISN prof. Kossowska wygłosi wykład pt. „Odporni na wiedzę… czyli o zaufaniu i polityce”. Prelekcja dotyczyć będzie m.in. zagadnienia procesów poznawczych i motywacyjnych, które leżą u podłoża konfliktów społecznych.

Spotkanie rozpocznie się 22 czerwca, o godzinie 12.00. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykład odbędzie się w formie online. Link do transmisji: ISN: prof. Małgorzata Kossowska – YouTube

Po 22 czerwca wykład dostępny będzie również z angielskimi napisami.

ISN to cykl spotkań kierowany do szerokiego grona odbiorców: studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy. W ramach spotkań ISN odwiedzili nas już m.in. prof. Klaus von Klitzing,  laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki,  prof. Adrian Bejan, odkrywca prawa konstruktywnego w termodynamice, a także prof. Joseph Weiler, światowej sławy prawnik, specjalista z dziedziny prawa międzynarodowego.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt do Zespołu Organizacyjnego Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego: tel. 669-993-213