Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w rekrutacji do programu edukacyjnego Letnia Akademia Mediów.

Letnia Akademia Mediów to program skierowany studentów i absolwentów dziennikarstwa, komunikacji społecznej, politologii, europeistyki oraz kierunków pokrewnych.

Letnia Akademia Mediów jest miesięcznym programem prowadzonym przez doświadczonych dziennikarzy, prawników, politologów i ludzi mediów. Dzięki formie wykładowo-warsztatowej uczestnicy będą mieli szansę poznać specyfikę zawodu dziennikarza oraz zdobyć doświadczenie.

Letnia Akademia Mediów to cykl spotkań, w czasie których zdobędziesz umiejętności i kompetencje niezbędne do wykonywania zawodu dziennikarza.

Celem Letniej Akademii Mediów jest doskonalenie warsztatu dziennikarskiego pod okiem najlepszych fachowców.

Program skierowany jest do studentów (po ukończeniu trzeciego roku studiów) oraz absolwentów praktykujących w zawodzie dziennikarza do siedmiu lat.

Udział w programie jest bezpłatny!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z programem i aplikowanie. Rekrutacja trwa do 4 czerwca br.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie: https://cbpe.pl/2023/05/12/letnia-akademia-mediow/

Wszelkie pytania prosimy przesyłać naadres: letniaakademiamediow@swws.edu.pl

Organizatorem programu jest Centrum Badań Polityki Europejskiej Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.