Szkolenie z zakresu e-learningu, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szkolenie biblioteczne są obowiązkowym przedmiotem o charakterze informacyjnym dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę na I roku studiów: pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiach magisterskich – stacjonarnych i niestacjonarnych na Uniwersytecie Szczecińskim.

Szkolenia należy zrealizować w terminie:

• szkolenie BHP do 15 października br.
  • szkolenie e-learningowe i szkolenie biblioteczne do 31 października br.

Szkolenia kończą się zaliczeniem (bez oceny i punktów ECTS). W sytuacji, gdy student został ponownie przyjęty na I rok studiów lub odbył już szkolenia w innej uczelni zobowiązany jest kolejny raz przystąpić do zaliczenia ww. szkoleń. Nie ma możliwości „przepisywania” zaliczenia.

Jak zalogować się na szkolenia:

1. Należy wejść na stronę E-studia Uniwersytet Szczeciński (usz.edu.pl)
  2. Logowanie na szkolenia na platformie Moodle odbywa się w identyczny sposób jak logowanie do swojego konta w systemie e-Prodziekan lub na pocztę US (login: adres poczty, hasło: hasło do poczty US).
  3. Po zalogowaniu się należy wybrać odpowiednie szkolenie (wszystkie obowiązkowe szkolenia dla studentów pierwszego roku znajdują się w katalogu „Onboarding studentów” (Szkolenie BHP, Szkolenie biblioteczne, Szkolenie e-learning), zapoznać się z materiałami i rozwiązać test.