Zwracamy się do wszystkich, którzy wierzą w Dobro. Wierzą, że to Dobro jest tym, co nas, ludzi, łączy, że to Dobro tworzy najprawdziwszą magię życia i każdych świąt.

A Dobro jest w każdym z nas.

Więc razem pomóżmy Sandrze.

Sandra jest studentką naszego Wydziału. Opiekuje się mamą, która po udarze została częściowo sparaliżowana i teraz porusza się na wózku. Niedawno odeszli najbliżsi Sandry – jej tata i dziadkowie. Cała rodzina mieszkała w domu, który należał do dziadka. Kiedy on zmarł, dom został sprzedany. Sandra i jej mama dostały termin do końca roku, by się z niego wyprowadzić. Ale nie mają dokąd. Mieszkanie socjalne otrzymają dopiero za pół roku. Nie mają tyle oszczędności, by wynająć inne mieszkanie, ani tym bardziej – by kupić swoje. A marzą o własnym. Takim, którego już nikt im nie odbierze.

Sandra założyła zbiórkę – Pierwszy dach nad głową: https://pomagam.pl/pf6kdh

Proszę Cię: wrzuć do jej skarbonki tyle, ile możesz. Choćby złotówkę. Nie odwracaj głowy. Nie przechodź obojętnie. Otwórz swoje serce i zobacz, ile w nim Dobra, które możesz zasiać…