2 października 2023 r. uruchomiony zostanie nabór dodatkowy na kierunki I i II stopnia, na których zostały jeszcze wolne miejsca w ramach limitu.

Lista kierunków w załączniku. Kierunki Wydziału Humanistycznego są w nim zaznaczone na niebiesko: Lista kierunków w naborze dodatkowym

Zasady w naborze dodatkowym, obowiązujące na Wydziale Humanistycznym:

Zapisy na nabór dodatkowy będą odbywać się poprzez system Elektronicznej Rejestracji Kandydatów (ERK). W systemie należy dokonać rejestracji (nie dotyczy osób już zarejestrowanych w systemie), wybrać właściwy kierunek, uiścić opłatę rekrutacyjną (nie ma potrzeby oczekiwania na zaksięgowanie opłaty rekrutacyjnej), oraz uzupełnić swoje wyniki.

Po rejestracji w systemie ERK prosimy o kontakt telefoniczny  w godzinach od 10: do 14:00 pod numerem 730 865 410 lub mailowo pisząc na adres agnieszka.krzanowska@usz.edu.pl w celu umówienia się na złożenie dokumentów.

Dokumenty można złożyć w środę lub piątek w godzinach ustalonych podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo.

Składanie dokumentów odbywa się w Sekcji ds. Studenckich Wydziału Humanistycznego al. Piastów 40b, bud. 6, pokój 22.

Na wydział Kandydaci przychodzą z kompletem wymaganych dokumentów w oryginale wraz z ich kserokopiami.

Potwierdzenie uiszczenia opłaty rekrutacyjnej oraz zdjęcie (1 szt.) należy przynieść w przypadku jeśli nie zostały wczytane do systemu ERK.