Studencie/Studentko, zrób sobie prezent na święta i zapisz się na bezpłatne, specjalistyczne kursy językowe online prowadzone na poziomie co najmniej B2.

Zapisując się nic nie tracisz, a możesz zyskać wiele. Zajęcia prowadzone są przez lektorów ze Szkoły Profi Lingua.

Nie przegap okazji do podniesienia swoich umiejętności językowych, korzyści z uczestnictwa w kursie  zobaczysz już po pierwszych zajęciach J Stawiamy na praktyczną naukę języka angielskiego lub niemieckiego. To Ty decydujesz w jakim kursie, weźmiesz udział. Do wyboru masz 6 różnych dziedzin:

• ekonomia,
  • nauki społeczne,
  • przyrodnicze,
  • ścisłe,
  • prawo,
  • turystyka.

Liczba miejsc na zajęciach warsztatowych jest ograniczona i każdorazowo wynosi maks. 8.

Wystarczy, że klikniesz w link i wypełnisz formularz zgłoszeniowy >>>

Jeszcze się zastanawiasz? Masz wątpliwości czy pytania? Skontaktuj się z Akademickim Biurem Karier (91 444 37 03, kariera@usz.edu.pl), a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Przecież to dziecinnie proste.

Specjalistyczne kursy językowe realizowane są w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowane do studentów Uniwersytetu Szczecińskiego z maksymalnie ostatnich czterech semestrów studiów pierwszego stopnia lub drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

—-

AKADEMICKIE BIURO KARIER US / AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI US
ul. Cukrowa 12/p.235, 71-004 Szczecin

SERVICE INTER-LAB Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług

91 444 37 03, 91 444 36 85
www.abk.usz.edu.plinkubator.usz.edu.pl, Facebook

iza.raulin@usz.edu.pl

Dołącz do naszej BAZY PRACODAWCÓW

Projekt „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.