Miło nam poinformować, iż studentka II roku studiów drugiego stopnia na kierunkach filologia angielska i filologia romańska, p. Anna Ronewicz, została przyjęta do tegorocznej edycji programu mentorskiego TopMinds 2024. Spośród 122 zgłoszeń z całej Polski, komisja kwalifikacyjna wybrała 20 uczestników, którzy wezmą udział w serii szkoleń i warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami. Celem programu mentorskiego jest wparcie młodych naukowców (doktorantów i studentów studiów magisterskich) w planowaniu rozwoju naukowego. Inicjatorami TopMinds są Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta. Mentorem p. Anny Ronewicz będzie dr hab. Tomasz Płudowski, amerykanista (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie), stypendysta Fulbright Poland na Stanford University oraz Fundacji Kościuszkowskiej na New York University. Pani Annie Ronewicz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!