Połowa kursu języka polskiego dla studentów z Ukrainy w ramach programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej „Solidarni z Ukrainą” już za nami.

Oprócz intensywnej nauki języka polskiego studenci mają również okazję poznawać nasze miasto. W niedzielę, 17 lipca wzięli udział w spacerze miejskim „Szczecin w pigułce”. Na trasie znalazły się m.in. szczecińska katedra, starówka i Zamek Książąt Pomorskich. Grupę oprowadził dr Andrzej Wątorski.

Za możliwość nieodpłatnego udziału w wycieczce serdecznie dziękujemy organizatorom szczecińskich spacerów miejskich: Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska. Turystyka. Wydarzenia sp. z o.o.

Zdjęcia udostępnili: dr Agnieszka Szlachta, dr Krzysztof Flasiński i Pani Nadia Spitsyna