Zagłosuj na projekty w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, które mogą powstać na terenie kampusu Piastów Uniwersytetu Szczecińskiego. Pierwszym projektem jest Piastów Chill Garden, czyli zielona strefa odpoczynku na świeżym powietrzu. Drugi projekt to darmowy festiwal muzyczny największych gwiazd polskiej muzyki, czyli Piastów Music Festival.

Oba projekty mogą zostać zrealizowane na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego przez Miasto Szczecin i będą dostępne dla wszystkich członków wspólnoty akademickiej oraz mieszkańców Szczecina.

Do realizacji tych przedsięwzięć potrzebujemy Waszych głosów. Pokażmy siłę, która drzemie we wspólnocie akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Razem możemy zmienić oblicze alei Piastów.

Jak zagłosować? To proste!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę sbo.szczecin.eu i wypełnisz formularz elektroniczny. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina, bez względu na wiek i zameldowanie. Głosy można oddawać od 29.11.2022 r. do 13.12.2022 r.

Każda z osób może oddać:

– 2 głosy na Piastów Music Festival – projekt ogólnomiejski numer 11,

– 2 głosy na Piastów Chill Garden- projekt lokalny numer 6 (obszar lokalny: Stare Miasto, Nowe Miasto, Międzyodrze – Wyspa Pucka).

Kontakt do autorów projektów: sbo.piastow@gmail.com