Roksana, jedna z naszych studentek, potrzebuje naszego wsparcia. Pokażmy, jak wielkie mamy serca. I jak wiele możemy zdziałać – działając razem. Czasu jest niewiele, ale ten, który pozostał – jest szczególny: Boże Narodzenie – czas Cudów…

Roksana jest studentką filologii polskiej na naszym wydziale i zbiera środki na leczenie i rehabilitację. Brakuje już niewielkiej kwoty, zbiórka trwa do świąt. W pomoc włączył się Samorząd Studencki Wydziału Humanistycznego US, który organizuje w najbliższy czwartek charytatywne wydarzenie. Już 9 grudnia o godz. 19.00 studenci będą mogli wziąć udział w konkursie charytatywnym „Długo i szczęśliwie”, który odbędzie się w Klubie Studenckim Szafa. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację studentki.

 

Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie:

https://www.facebook.com/events/869372697092274

 

Zbiórka prowadzona jest pod adresem:

https://zrzutka.pl/tmwfhs

 

Roksana ma 22 lata i nieco ponad rok temu doznała rozległego paraliżu, który uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie i spełnianie marzeń. Przeszła skomplikowaną operację dekompresji rdzenia, jednak paraliż nie ustał samoistnie. Od tego momentu rozpoczął się proces żmudnej i kosztownej rehabilitacji.