Święto Uniwersytetu Szczecińskiego już za nami. Podczas festynu w al. Kwiatowej, który odbył się w sobotę, 27 maja, Wydział Humanistyczny US licznie reprezentowali pracownicy i studenci.

Przygotowaliśmy dla mieszkańców Szczecina wiele atrakcji: quizy językowe i konkurs wiedzy o mediach, loterię z nagrodami, prezentacje strojów i degustacje potraw, występy muzyczne z repertuarem z różnych stron świata, prezentacje historyczne i archeologiczne, pokazy dronów, gry i zabawy dla najmłodszych. Nasze propozycje spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy biorącym udział w organizacji wydarzenia pracownikom i studentom z Instytutu Językoznawstwa US, Instytutu Literatury i Nowych Mediów US, Instytutu Historycznego US i Instytutu Filozofii i Kognitywistyki US.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.