Informujemy, że od 24 stycznia do 3 lutego br. zajęcia dydaktyczne i inne aktywności realizowane w US dla studentów, doktorantów, kursantów i uczestników studiów podyplomowych odbywają się w trybie zdalnym, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – zgodnie z Komunikatem nr 1/2022 Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 21 stycznia 2022 r. w sprawie zasad prowadzenia zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2021/2022 w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Komunikat_nr_1_2022_Prorektora_ds_Kształcenia_

Kody do zajęć online na studiach stacjonarncyh są podane na stronie Wydziału, w zakładce Plany zajęć:

Plany zajęć – studia stacjonarne

Kody do zajęć online na studiach niestacjonarncyh zostaną opublikowane  w czwartek 27 stycznia – również w zakładce Plany zajęć.

Plany zajęć – studia niestacjonarne